מעצב שמלות כלה לחתונה

שמלות לחתונה, מחפשת שמלה לחתונה?

ואדים מרגולין, מעצב שמלות הכלה, החל את קריירת עיצוב האופנה שלו עוד מילדות. כאשר ראה כיצד אימו מעצבת ותופרת בעצמה את בגדיה וכיצד היא קוצרת מחמאות, הוא עקב אחר כל תהליך העיצוב. לא עברו הימים ועיצב בעצמו, לעצמו, בגד מיוחד שזכה למבטים משתאים. אם את מחפשת בימים אלה שמלה לחתונה, תוכלי לפגוש בואדים, שעוסק כבר קרוב לעשרים שנה בעיצוב שמלות ערב ושמלות כלה. כשעיצוב מגיע בשילוב תשוקה אמיתית לאופנה והכל מגיע עם שילוב של מחויבות מלאה לכל כלה, התוצאה נראית (וגם מרגישה) נפלא. מיד נסביר האם אפשר לבחור שמלה במבט ראשון ולמה יש נשים שמתקשות לבחור שמלה לחתונה (ומה עושים בקשר לזה).

איך מוצאים שמלה ממבט ראשון

לאחר כל כך הרבה שנות ניסיון במקצוע, ואדים למד להבין מה הכלה רוצה, אפילו ללא מילים. כאשר נכנסת כלה ומבקשת להתרשם, די בכך כי היא תביט בכמה דוגמאות בכדי שואדים יחוש מתי יש כימיה. זה יכול להיות מבט שפתאום מתמלא חיים, למראה דגם אחד ולא דגם אחר. זו יכולה להיות תנוחת הישיבה או הטיית הגוף, כאשר מופיע פתאום “קליק” עם עיצוב של שמלה, שמרגיש נכון. באופן מאוד מובהק, כמעט תמיד בוחרת הכלה לבסוף את השמלה שכלפיה הרגישה משהו מאוד מיוחד. חיבור פנימי שכמוהו כאהבה ממבט ראשון. אבל אם תשאלי, האם העיצוב הזה כמו שהוא יתאים לחופה, מסתבר שלא תמיד. בהרבה מאוד מקרים, תוך כדי תהליך העיצוב, המדידות השונות, מבצעים שינויים ראויים. הוספה של בד או גריעה של בד, פה מהדקים, שם מרופפים, כאן משנים משהו בכתף ושם מעצבים את המחשוף של הגב. בסופו של דבר. את זוכה ללבוש שמלה לטעמך, מעוצבת בדרך מחמיאה ועדכנית.

מדוע יש נשים שמתקשות לבחור שמלה לחתונה?

נשים רבות, כלות לעתיד, שמחפשות שמלות לחתונה מרגישות דבר מה מוזר דווקא אחרי המדידה הראשונה. לפעמים מסתבר כי פתאום, כשמביטים בראי, פתאום קשה לבחור ולהחליט באמת. יש לא מעט סיבות לכך שאישה תתקשה לבחור את שמלת החתונה ונציין סיבה שאולי נוגעת גם לך. בזמננו, נשים רבות נוהגות ללבוש מכנסיים באופן יום יומי. זה לא יוצא דופן, שאישה שלא לבשה שמלה מזה שנים לובשת פתאום שמלה רק במדידות לקראת החתונה. האופן שבו יושבת השמלה על הגוף שונה עד מאוד מהאופן שבו יושבים המכנסיים. לפעמים נדמה כאילו המבט בעיניה של הכלה לא מזהה את גופה שלה. בנקודה זאת ואדים, מעצב שמלות הכלה נכנס לתמונה.

ואדים מרגולין בעל ניסיון רב ועין בוחנת. רבות מלקוחותיו שמגיעות אליו בהמלצות של חברות שנהנו משמלותיו המעוצבות, תוכננה להעיד על יכולותיו הגבוהות. למעשה, גם את יכולה להביט באתר, להתרשם ממגוון רחב של שמלות שעיצב לאורך השנים. חשוב להעיר כי זהו רק חלק מהמכלול ויש עוד עיצובים רבים, עדכניים ואופנתיים אפילו יותר, שניתן להתרשם מהם בסטודיו. גם לך, ישמח וואדים להתאים ולעצב שמלה מחמיאה, מכל הבחינות. שמלה שתרגישי בה בנוח, גם בתנועה, גם בחופה, גם בצילומים. שמלה שתחמיא לגופך, שתביא לידי ביטוי את הנשיות שלך וכן, גם את האישיות שלך.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *